S.
2011. március 13., vasárnap
Hányszor képzeltem el?Hányszor kívántam,mikor hullócsillag suhant az égen? Hány imába foglaltam bele? S párnám mára mennyi könnyel lehet tele?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése