S.
2011. március 13., vasárnap
Én is voltam gyermek.Mondtam mesét,százat.Álmodtam királyfit,hintót meg várat...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése