2011. március 9., szerda

SZÉP VOLT FIÚK :)




  Megcsillan a fény a San Siron, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog labda és lélek 

Milanos leszek amíg élek.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése