S.
2011. március 9., szerda
SZÉP VOLT FIÚK :)
Megcsillan a fény a San Siron, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog labda és lélek
M
i
l
a
n
o
s
l
e
s
z
e
k
a
m
í
g
é
l
e
k
.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése