"Kezdetben azt gondoltam, hogy a halálod veszteség volt és
pusztulás, fájdalom és bánat, melyet aligha lehet elviselni. Csak most kezdek
rádöbbenni, hogy az életed ajándék volt, s egyre erősödő szeretet maradt utána. A halál miatti
elkeseredés elpusztította magát a szeretetem tárgyát, ám a halál ténye nem
pusztíthatja el mindazt, amit tőled kaptam. Kezdek rádöbbenni, hogy az
életedre kell gondolnom, nem pedig a halálodra, és arra, hogy elmentél
közülünk."
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése