S.
2011. november 16., szerda
van, aki lenéz, van, aki utál, de nem is akarok megfelelni már..az én világomba csak az fér bele, ki mellettem áll
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése