2011. április 4., hétfő

Sohase fájjon a szíved azért, ami elmúlt. Ami fontos volt belőlük, az már benned van, az már te vagy. S egyébként is: ha ott maradsz a romok között, ugyan hova épülhet mindaz, ami még előtted van..?
 
Azok érdemlik meg igazán, hogy részt vegyenek életed mindennapjaiban, akik átsegítenek a nehezebb időkben és mikor annak vége, veled együtt nevetnek. :))
 
 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése