2011. április 4., hétfő

Amikor öt évesek voltunk, gyakran megkérdezték, mik akarunk lenni, ha felnövünk ekkor azt válaszoltuk, hogy űrhajós vagy az Egyesült Államok elnöke vagy,mint én, hogy hercegnő.
Amikor tíz évesek voltunk, már azt válaszoltuk, hogy rock-sztár, cowboy, vagy én például, hogy aranyérmes. De most már felnőttünk, mindenki komoly választ vár. De mégis, hogy gondolják: tudja a fene!Nincs még itt az ideje, hogy gyors és komoly döntéseket hozzunk, annak van itt az ideje, hogy hibát hibára halmozzunk. Hogy rossz vonatra szálljunk, és ott ragadjunk. Hogy szerelembe essünk sokszor. Filozófiábol tuti nem lesz karier.Gondold meg magad. Aztán gondold meg magad újra, hisz semmi sem Állandó


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése