2010. november 28., vasárnap

Nem arról van szó, hogy hiányzik, hogy a barátnőd legyek...az hiányzik, hogy az életed része legyek.

Millió szó sem hozna vissza téged, tudom, mert próbáltam. Millió könnycsepp sem hozna vissza téged. Tudom, mert sírtam annyit.
 
 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése