S.
2011. június 10., péntek
Mára már felnőttem de vissza mennék gyereknek
Mikor nem volt semmi gond csak játszottam a szerepem
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése