S.
2011. április 3., vasárnap
Nem értem, b*zdmeg, állok a padkán, hogy lehet az a vonzó ki a legnagyobb patkány?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése