S.
2011. március 17., csütörtök
Amióta láttalak
Te
vagy minden álmom, Azóta is éjjel-nappal
Te
utánad vágyom. Azóta mosolyod nem tudom feledni, Bár
Te
is tudnál ugyanúgy szeretni..
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése