S.
2010. december 3., péntek
A magány jeges karmaival körbezárt, és bilincsbe verte a szabadságomat. Egyedül
voltam, mint egy csillag a sötéten fénylő égbolton. Milliónyi más csillag vette körül, tudtak
róla, látták, hogy ott van, mégsem foglalkoztak vele.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése