2010. december 1., szerda

-Anya, hordhatok miniszoknyát? - Nem. -Anya, hordhatok tűsarkút? - Nem. -Anya, ki sminkelhetem magam? - Nem. -Dehát anya, 18 éves vagyok!!! -Fejezd már be, Gábor!
 
 
 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése