S.
2010. november 12., péntek
Összetartozunk, és nem válunk el soha, mint az író és a tolla, mint a Coca meg a Cola.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése