2010. november 24., szerda

körülöttem néma csend minden megfagyott
mert akit imádtam engem elhagyott
elment úgy hogy egy szót sem szólt
és még csak el sem búcsúzott
pedig ő volt az életem
de már csak a jéghegyek maradtak én nekem
ezért kérem odafent az urat
hogy mutasson végre egy boldogabb utat
ha nem lehet velem nem találom a helyem
nem tudom hogy magamat hova tegyem
hiába keresem kutatom
jól tudom hogy őt már vissza nem kapom
és ez miatt vagyok olyan rideg mert
a szívembe beköltözött a hideg
de mert nem mutatom hogy mennyire fáj még
mert tudom hogy sebezhetővé válnék
 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése